Nasza babcia zawsze lubi z rana chodzić do sklepu. Nigdy sobie tego nie odpuszcza, dlatego zimą zawsze mamy ciepłe bułeczki, jogurciki i twarożki, bo mieszka z nami. Ma takie torby płócienne z nadrukiem, z którymi się nie rozstaje, bo nie lubi torebek ani reklamówek.

Zakup trwałych toreb z nadrukiem

torby z nadrukiemTakie coś jest dla niej bardzo wygodne. Przy okazji jest też i modna, bo te torby firmowe są teraz bardzo na czasie. Cieszy się, jak ją chwalimy, że ma coś fajnego. Ostatnio nawet kupiła sobie jakieś dwie nowe trwałe torby z nadrukiem i trochę się podśmiewałam, bo miały jakieś wesołe napisy. Babcia mówi, że takie napisy nie są przeznaczone tylko dla nastolatek i ma takie ze słowami: Keep calm and go shopping. Ha ha, to sobie wymyśliła. No ale skoro torby reklamowe z nadrukiem jej sprawiają taką przyjemność, a my dzięki temu mamy z rana co jeść, i to w dodatku same pyszności, to niech sobie nosi jak jej się podoba. Nie jest powiedziane, że babcia nie może sobie czegoś takiego kupić, moda obecnie jest bardzo uniwersalna. Tak samo jak kiedyś dla babć były rezerwowane tylko długie spódnice. Teraz swobodnie chodzą sobie w spodniach i jest im tak wygodnie. Ostatnio postanowiłam kupić jej taką jedną, bo jej się już poprzecierały, a w sklepie zobaczyłam takie śmieszne torby materiałowe z nadrukiem kotka. Babcia ma też takiego swojego kociego ulubieńca, który zawsze śpi w jej pokoju, więc ten prezent będzie jak najbardziej trafiony. Od razu jedną taką wzięłam i kupiłam.

Jak jej wręczyłam, to ucieszyła się i ucałowała mnie, bo nie pomyślała nawet, że sprawię jej taki prezent sama z siebie. Babcie są kochane, dzięki nim dom jest taki ciepły i pełen życia. No i pieką pyszne ciasteczka, które nie równają się nawet z tymi ze sklepów. Wszystko co domowe jest najlepsze, tak jak wypieki babuni.