Mój brat ma zamiar się ożenić za rok, wybrał sobie termin w lipcu. Wiadomo, że będzie wtedy upał, więc wpadł na szalony pomysł. Chciałby wraz z żoną zorganizować wesele w namiocie, na jakiejś wielkiej polanie pod miastem.

Dawny kolega brata wynajmuje namioty weselne

wynajem namiotów weselnychSłyszał, że właściciele takich terenów bardzo chętnie wynajmują je na śluby czy inne imprezy. Mówił, że nawet ma już na oku sklep, który oferuje wynajem namiotów. Rodzice najpierw byli zszokowani – chyba woleliby tradycyjną zabawę weselną – ale ostatecznie przyznali, że nie będą się wtrącać w ich ślub i postarają się dowiedzieć, kto prowadzi wynajem hal namiotowych. Po paru dniach do mojego brata odezwał się jego dawny kolega, który prowadzi teraz wynajem namiotów weselnych. Zaczęli wspominać stare czasy, ale szybko przeszli do tematów bardziej aktualnych, jak wesele oraz namioty, które ten kolega może zaoferować. Pojechałam z moim bratem i jego żoną, żeby zobaczyć tę ofertę. Wypożyczalnia namiotów zrobiła na nas ogromne wrażenie, ponieważ była naprawdę okazała. Było tam mnóstwo wzorów namiotów, które wyprodukowane były specjalnie z myślą o weselu. Mój brat wraz z żoną po długim namyśle wybrali jeden wzór, oczywiście biały z dyskretnym różowym akcentem. W bardzo prosty sposób można też udekorować taki namiot różowymi kokardami i balonami, co zaczęłyśmy już planować z moją przyszłą bratową. Pokrowce na krzesła też miały być pod kolor, niestety musieliśmy poszukać innej firmy, która nam je wynajmie, ponieważ ten kolega mojego brata wynajmował tylko namioty.

Z ciekawości przejrzałam inne namioty, jakie oferował klientom – raczej były to typowe namioty, których używa się podczas imprez promujących miasto, ale niektóre były takie, że chętnie postawiłoby się taki sam w swoim ogrodzie. Obiecałam sobie, że jak będę miała własny dom, to kupię sobie taki namiot.