Witam, chciałabym się dzisiaj z wami podzielić pewną kwestią, w której nie ukrywam chciałabym również zaczerpnąć waszej opinii. Chodzi o to, że od kilu lat mam bardzo duży problem z moją cera i włosami. Stosowałam już naprawdę wiele, przeróżnych kosmetyków i preparatów ziołowych i niestety nic z tego mi nie pomogło.

Filtrowanie wody sposobem na piękną cerę i włosy

filtrowanie wodyDermatolodzy rozkładają ręce, nawet leczenie antybiotykiem nie pomaga w stu procentach. Kilka tygodni temu, jednak miałam wizytę u nowego dermatologa i on zamiast standardowo proponować mi różne maści, zapytał mnie, czy wiem, czym jest zmiękczanie wody? Zdziwiłam się! Później zapytał, czy wiem, czym jest odżelazianie wody… Oczywiście, że wiem, odpowiedziałam! On uśmiechnął się i zapytał mnie, kiedy ostatnio w moim mieszkaniu było uzdatnianie wody, rur i sprawdzanie całej hydrauliki. Nie miałam pojęcia, czemu mnie o to pyta, w pierwszej chwili byłam nawet nieco oburzona! Co on sobie wyobrażał, żeby mnie pytać o takie rzeczy, kiedy, ja przychodzę do niego z problemami związanymi z cerą i włosami! A on mnie pyta o skuteczne filtrowanie wody!! Pomyślałam, że zupełnie zwariował. Okazuje się jednak, że to był strzał w dziesiątkę! Wiem, ze trudno to sobie wyobrazić, ale to całe uzdatnianie wody, naprawdę mi pomogło. Różnica, jest widoczna po zaledwie kilku tygodniach, włosy nabrały blasku, a cera jest nawilżona jak nigdy, a to tylko zmiana wody. Oczywiście, zaraz po wyjściu od lekarza, wykonałam testy, na obecność żelaza i twardość H2O.

 

Oczywiście, woda, którą codziennie myłam swoja twarz była totalnie zanieczyszczona! Niezwłocznie zamówiłem, więc odżelazianie wody i wszystkie inne usługi związane z jej filtrowaniem. Może, nie zapłaciłam mało. Jednak, jak sobie podliczę ile wydałam na te wszystkie, kremy…, nie ma porównania.