Niedawno mój daleki krewny oznajmił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że planuje zorganizować zjazd naszej rodziny. Bardzo cieszyłam się na możliwość spotkania dawno niewidzianych członków naszej rodziny i rozpoczęłam przygotowania do tego, aby wyglądać na imprezie zjawiskowo.

Moja kolekcja perłowych kolczyków

kolczyki z perełJakiś czas później, udałam się do kilku sklepów i wybrałam przepiękny wieczorowy strój, dobrałam obuwie oraz galanterię. Zjazd rodzinny odbywał się w zabytkowym dworku, zatem zachowanie odpowiedniej klasy i gustu było bardzo ważne. Po zakupie ubrań oraz dodatków, przyszła pora na dobranie biżuterii. Udałam się do swojego pokoju i otworzyłam szkatułę z moją biżuteryjną kolekcją. Moje kolczyki z pereł prezentowały się zjawiskowo, a ja przystąpiłam do przymiarki. Perłowa kolekcja była naprawdę imponująca, a ja wiedziałam, że koczyki perłowe będą doskonałym wyborem na to wydarzenie. W swojej kolekcji posiadałam kolczyki, które miały w sobie perły bardzo szlachetnych gatunków, a wszystkie kamienie były bardzo starannie wyselekcjonowane przez dostawców i jubilerów. Moje kolczyki były wykonane z pereł naturalnych, miałam także czarne i białe perły, złote i srebrne zdobienia, kolczyki były każdego rodzaju: długie i krótkie, bardzo eleganckie oraz takie, które miały w sobie elementy klasyczne, ale i nowoczesne. Niezwykle urodziwe były także kolczyki perłowe ozdobione innymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak: szafiry czy szmaragdy. W mojej kolekcji znalazły się także kolczyki z perłami bardzo rzadkich gatunków, z których byłam szczególnie dumna. Po przejrzeniu całej mojej szkatuły z biżuterią, zdecydowałam się na klasyczne kolczyki na złotych wstęgach z przepięknymi białymi perłami. Kolczyki wyglądały przepięknie, a po ich założeniu czułam się niezwykle kobieco i wyjątkowo.

Przygotowując się do zjazdu rodzinnego, starałam się dobrać biżuterię w ten sposób, aby oddać naturalne piękno oraz wyeksponować przepiękne zdobienia. Dobranie klasycznej biżuterii sprawiło, że cała moja stylizacja prezentowała się niezwykle elegancko i bardzo kobieco.