1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

 

Początkowo miałem obawy, czy otwarcie hurtowni z tkaninami było dobrym pomysłem, jednak szybko okazało się, że to był doskonały jednak pomysł. W okolicy nie było nawet sklepu, który oferowałby tkaniny, więc każdy robił zakupy w mojej hurtowni. Starałem się oferować jak najlepszy towar.

Najwyższej jakości tkaniny dostępne w hurtowni

hurtownia tkaninCzęsto poszukiwałem różnych dostawców tkanin, żeby mieć szeroki wybór. W mojej hurtowni pojawiali się klienci z całego województwa, bo wieść o jakości tkanin szybko się rozniosła. Potrzebowałem jednak czegoś nowego i dlatego zacząłem poszukiwać producenta, który oferował coś wyjątkowego. Moja hurtownia tkanin zatrudniała wiele osób i był tam też Marcin. Odpowiadał on za dostawy tkanin do hurtowni. Był ogarnięty i od samego początku świetnie ze wszystkim sobie radził. Zleciłem mu więc, żeby zorganizował dostawę tkanin od producenta, do którego namiar znalazłem w internecie. Posiadał on kaszmir, tkaniny pcv oraz bawełnę. Takich tkanin miałem w hurtowni niewiele i chciałem poszerzyć ofertę. Marcin stanął na wysokości zadania i zorganizował transport tkanin. Osobiście byłem przy dostawie, gdyż musiałem sprawdzić jakość tkanin przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Jakość była najwyższa i byłem zadowolony, że podjąłem współpracę z tym producentem. Podpisałem kierowcy pokwitowanie i zleciłem umieszczenie tkanin w magazynie. Część od razu trafiła na półki sklepowe, żeby klienci mogli je kupić. Tkaniny od tego producenta zamawiałem regularnie.

Marcin był moim najlepszym pracownikiem i zawsze byłem z niego zadowolony. Dlatego właśnie dałem mu awans i mianowałem kierownikiem magazynu. Marcin to docenił i starał się jeszcze bardziej. Doceniałem takich ludzi i ich szanowałem, bo przyczyniali się do sukcesu.