W moim mieście powstało ostatnio nowe centrum handlowe. Tak naprawdę to centra handlowe są już niemal wszędzie. Naprawdę nie wiem czy naprawdę jest aż tak wielka potrzeba by budować coraz nowsze i większe centra handlowe. W sumie w mieście krakowie dawno już nie powstało żadne centrum przemysłowe, za to centra handlowe powstają jak grzyby po deszczu.

Fotobudka to dobra atrakcja

fotobudkaByłam ostatnio w nowym sączu i jak widać tendencja jest taka sama. Tam również powstaje właśnie nowe centrum handlowe chociaż stare zostało oddane niespełna dwa lata temu. W każdym bądź razie w tej nowej galerii w moim mieście oprócz tego, ze jest bardzo dużo sklepów stoi także fotobudka Nowy Sącz, chyba po po aby klienci sklepów podczas zakupów mogli zrobić sobie zdjęcie. Widocznie nie wystarczy to, że prawie każdy robi co chwilę sobie gdzieś zdjęcie, po prostu musiała powstać jeszcze fotobudka by może fotografować ludzi z innej perspektywy. No cóż takie prawo rynku, że skoro istnieje popyt to istnieje podaż i odwrotnie. Widocznie taka fotobudka w centrum handlowym to jest teraz norma. Słyszałam, że jest coś takiego jak fotobudka na wesele i nawet to wydawało mi się dziwne. Ale o tym by takie urządzenie stawiać na środku galerii to nie pomyślałabym. Widziałam, że naprawdę masa nastolatków wchodziła tam i robiła sobie zdjęcia. No w sumie w takim wieku różne rzeczy są dozwolone. Jednak także ludzie dorośli kusili się by zobaczyć jak takie zdjęcia wyglądają. Dla mnie osobiście są po prostu za małe.

Może gdyby zdjęcia te byłyby jeszcze trochę większe to dla mnie stanowiłyby jakąś większą wartość. Jednak koleżanka powiedziała mi, że one są specjalnie takie małe, aby można było je nosić na przykład w portfelu. Najlpiej jest zrobić sobie takie zdjęcie z ukochaną osobą i nosić potem w portfelu.