1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Ludzie mają tendencję do zapominania i nie ma w tym nic złego. Prawda jest taka, że gdyby ludzki mózg miał zapamiętać wszystko, co swoim życiu widział, słyszał i przeżył, dawno nie byłoby w nim miejsca. Dlatego wymyślono wszelkiego rodzaju „przypominacze”: karteczki, organizatory, alerty…

Łódź: gdzie zamówić gadżet reklamowy?

gadżety reklamowe dla firm z łodziW biznesie z kolei, by klient nie zapomniał o firmie, stosuje się m.in. gadżety reklamowe. Niby nic, a jednak, gdy człowiek sięgnie po długopis znanej nam firmy, to zapewne skieruje się do niej, gdy znów czegoś będzie potrzebował. Reklama dźwignią handlu, ale dobra reklama. A gadżety ludzie uwielbiają. Przekonałam się sama na sobie, gdy spojrzałam na wyposażenie swojego domu: kubek z logo banku, długopis agencji ubezpieczeniowej, notes na lodówkę z nazwą leku… Musiałam wykorzystać to w swojej firmie. Gdy zaczynałam swój łódzki biznes wydałam sporo pieniędzy na reklamę, ale była ona skuteczna. Jednak jeśli klientowi się o sobie nie przypomni jest szansa, że pójdzie do konkurencji. Zaczęłam się zastanawiać jakie gadżety pasowały by do profilu mojej firmy. Za chwilę stwierdziłam, że prościej będzie sprawdzić, co firmy mają w swojej ofercie. Wyszukałam gadżety reklamowe dla firm z łodzi i uśmiechnęłam się sama do siebie. W dzisiejszych czasach, gdy ma się pieniądze to można mieć prawie wszystko. Musiałam stworzyć sobie jakieś logo, bo trudno by było napisać nazwę naszej firmy na breloczku do kluczy. Teraz była ku temu świetna okazja. Przejrzałam cennik zastanawiając się, które gadżety wybrać.

Podpytałam znajomych i rodzinę, a na końcu dokonałam wyboru. Jakiś czas później inwestycja zwróciła mi się, choć popełniłam parę amatorskich błędów. Następnym razem dokładnie już będę wiedziała, jakich posunięć unikać. Wszystkiego jednak trzeba się nauczyć. Nie ma ludzi, którzy rodzą się mądrzy. A ta mądrość wyrasta z błędów.