1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Nawet nie spodziewałem się, że ciotka zostawi mi taki spadek wielki. Co prawda nie miała dzieci i nie miała komu zapisać wszystkiego. Kiedyś wspominała, że ja będę spadkobiercą, ale jakoś nic sobie z tego nie robiłem. Ciotka miała masę cennych kosztowności, które już należały do mnie.

Sprzedaż złota w skupie za dobre pieniądze

skup złota w WarszawiePo załatwieniu wszystkich formalności odebrałem spadek. Ciotka zapisała mi całą biżuterię złotą, która na pierwszy rzut oka była sporo warta. Pojechałem do swojego kolegi, który miał komis, by oszacował mi wartość. Jacek, właściciel komisu wszystko sprawdził i podał mi swoją cenę. Jak dla mnie to było za mało o czym mu od razu powiedziałem. Z uwagi na wieloletnią znajomość polecił mi miejsce, gdzie był najkorzystniejszy skup złota w Warszawie i od razu się tam udałem. Miałem pojęcie jakie były stawki, bo Jacek mi o wszystkim powiedział i na tej podstawie mogłem zdecydować czy warto tam oddać biżuterię. Kiedy wszedłem do środka to siedział przy stoisku starszy człowiek. Od razu powiedziałem, że chciałem sprzedać złotą biżuterię i pokazałem ją sprzedawcy. Wyliczył mi o wiele wyższą stawkę niż Jacek i dlatego zdecydowałem się skorzystać z tego skupu złota. W całej Warszawie nie było tak korzystnej oferty i nie miałem zamiaru szukać dalej, bo mijało się to całkowicie z celem. Sprzedałem wszystko co otrzymałem od ciotki w spadku a za zarobione pieniądze kupiłem sobie samochód. Dobrze, że Jacek polecił mi ten skup złota i tam od razu pojechałem.

Moja żona była zachwycona jak jej powiedziałem ile pieniędzy dostałem w skupie złota. Ona miała po babci mnóstwo cennej biżuterii z najlepszego złota, ale nic nie nosiła. Również zdecydowała się to wszystko sprzedać. Złoto sprzedała w tym samym skupie co ja byłem.