1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Od setek lat terapie cieplne stosowane są w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Gorące kąpiele służyły do służyły do ​​tłumienia stresu, zwiększając relaksację i detoksykację wśród miłośników starożytnej medycyny chińskiej. Od tego czasu terapia cieplna przeszła długą drogę.

Korzyści zdrowotne sauny na podczerwień

sauna na podczerwień producentRodzaj sauny jaka jest sauna na podczerwień producent wykorzystuje ciepło i światło, aby pomóc się odtruć organizm. Te urządzenia pomagają wielu osobom pozbyć się chronicznego bólu oraz poczuć się wypoczętym i zrelaksowanym. Efekty w postaci spowolnienia procesów starzenia się skóry, zwiększona detoksykacja, redukcja bólu, wspomaganie stawów i mięśni oraz leczenie układu krążenia to obecnie miejsca, w których sauny na podczerwień zyskują najwięcej uwagi. Uważa się, że mają one działanie lecznicze, co oznacza, że ​​pomagają organizmowi lepiej radzić z różnymi dolegliwościami. Ciekawostką w tego typu saunach jest to, że różnią się one od zwykłych saun, które wykorzystają ogrzane powietrze do ogrzewania ciała, co nie zawsze bywa przyjemne.  Światło podczerwone bezpośrednio wnika w skórę, ale nie ogrzewa powietrza wokół ciebie. Temperatura ciała szybko rośnie, ale światło nie ma wpływu na otoczenie. Osoby, które regularnie korzystają z sauny na podczerwień uważają, że ma pozytywne działanie na obniżenie stanów zapalnych, działa podobnie jak przeciwutleniacze zawarte w wielu produktach spożywczych, aktywuje komórki, pomaga w gojeniu ran, zwiększa metabolizm i pomaga usuwać toksyny z organizmu.

Istnieją trzy różne rodzaje fal podczerwieni, które generują energię, czyli fale bliskiej podczerwieni, średniej podczerwieni i dalekiej podczerwieni. Ponieważ wnikają one w skórę i komórki na różnych głębokościach, każdy rodzaj podczerwieni zapewnia różne korzyści terapeutyczne w zależności od zastosowania.