1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Moją pierwszą pracą zaraz po studiach była ta w firmie zajmującej się organizacją różnorodnych eventów w szczególności tych skierowanych do pracowników różnych firm, którzy raz na jakiś czas mieli ochotę gdzieś wspólnie wyjechać i się dobrze zabawić. Pamiętam, że pierwszego dnia już otrzymałem większego klienta, gdzie musieliśmy dla niego zorganizować imprezę firmową na prawie kilkadziesiąt osób.

Ciekawe imprezy firmowe

agencja eventowa łódźMusiałem więc zaplanować wszystko – od odpowiednich atrakcji, przez transport, aż po to, jak taka impreza się skończy. Pracy było bardzo dużo i musiałem trzymać rękę na pulsie praktycznie cały czas z tego względu, że faktycznie pracownicy byli w różnym wieku i dla każdego musiałem znaleźć taką atrakcję, która mu się najbardziej spodoba. Imprezy firmowe organizowane są bardzo często przez firmy posiadające spore doświadczenie w takich działaniach. Całe szczęście, że agencja eventowa łódź uchodziła za bardzo profesjonalną i rzetelną, co z kolei wpływało na to, że mogliśmy bez problemu wdrożyć niezbędne działania promocyjne oraz różnorodne pomysły, które wydawały nam się najbardziej odpowiednie do danej sytuacji. Jak widzicie imprezy firmowe to nie taki łatwy temat i jeśli planujecie taką w swojej firmie, to na pewno powinniście sprawdzić i zapoznać się z dokładną ofertą, która zostanie dla was przygotowana.

Początkowo to ja za takie oferty byłem odpowiedzialny, więc praktycznie ze wszystkimi takimi kwestiami najpierw klient miał styczność ze mną, gdzie musiałem mu wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć, jak imprezy firmowe wyglądają. Czasami ten sam klient po paru miesiącach kontaktował się z nami ponownie i widać po tym, że zainteresowanie i co najważniejsze zadowolenie z usługi jest bardzo duże wśród różnych branż.