1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

 

Każdy dorosły człowiek był kiedyś dzieckiem. Dzieciństwo możemy pamiętać lepiej lub gorzej, ale dla znacznej większości kojarzy nam się z beztroską, poczuciem bezpieczeństwa i zabawą. Dlatego mając swoje dzieci i pamiętając o tym jak ważny jest ten czas, staramy się dać im jak najwięcej. Czasem nawet je rozpieszczamy.

Ile kosztuje komplet pościeli Frozen?

pościel frozen - kompletSzczególnie dziadkowie uwielbiają dzieciom dawać „wyrazy miłości”. W obecnych czasach wcale nie jest o nie trudno. Pojawia się jakaś nowa bajka w telewizji, a za chwilę, jej motywy są wszędzie. Na kubkach, zeszytach czy pościeli. Większość rodziców słyszała już zapewne prośbę o kupno pościeli Frozen. Bajka Kraina Lodu miała swoją premierę już jakiś czas temu, ale małe dziewczynki nadal są zakochane w Elsie i Annie. Chcą z nimi zasypiać nadal, dlatego rodzice, którzy wciąż słyszą prośby o zakup pościeli z bohaterkami Frozen, zapewne w końcu będą musieli ulec. Ile kosztuje taki komplet? To zależy od wielkości poszewek i motywu na nich nadrukowanego. Oddzielną kwestią jest producent. Za całość jednak na pewno nie damy więcej niż sto złotych z przesyłką. Różnice w cenach mogą być duże, dlatego warto sprawdzić dwa razy, czy zamówiliśmy faktycznie komplet czy może tylko jedną poszewkę. Wybór jest duży, i gdy wyszukamy pościel frozen – komplet zobaczymy kilka grafik. Dość prawdopodobne, że nasza dziewczynka lub dziewczynki, będą chciały wszystkie. Motyw Frozen jest naprawdę prześliczny.

Podoba się nawet dorosłym i to powoduje, że jednak często jest kupowany. Szczególnie panie pamiętają te czasy, kiedy marzyłyśmy o swoim księciu, a życie nie miało trosk. Jest normalnym odruchem, że chcemy naszym pociechom sprawić jak najwięcej przyjemności. Przyjdzie czas, że dzieci dorosną, a ich pościel będzie zupełnie inna.