Od kilku lat pracuję w księgarni. Nasza księgarnia mieści się się w centrum miasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

W księgarni jest mnóstwo kalendarzy

kalendarzMamy bogatą ofertę na książki, gazety a także kalendarze książkowe na zamówienie, które są często kupowane w naszej księgarni. Oferujemy różne produkty. Mamy także kalendarze książkowe z logo, które najczęściej są kupowane przez firmy. Ostatnio mieliśmy promocję na podręczniki szkolne i lektury. Jedna z klientek zapytała przy okazji kupna lektur, czy może również kupić u nas kalendarz trójdzielny na zamówienie. Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe i przedstawiłam klientce naszą ofertę. Poinformowałam ją, że są różne kalendarze ścienne na zamówienie i pokazałam jej jakie są możliwości do wyboru. Klientka zdecydowała się na kalendarz trójdzielny na zamówienie, gdzie chce mieć plan lekcji swojego dziecka. Realizacja trwa kilka dni i poinformowałam klientkę, żeby przyszła w piątek. Zadzwonię jeszcze do niej, żeby ją poinformować, że kalendarz trójdzielny na zamówienie jest już gotowy do odbioru. Tego dnia też przyszedł młody chłopak, który pytał o kalendarze książkowe na zamówienie, ponieważ chciał zrobić tacie prezent. Zamówił bardzo fajny wzór, który był idealnym rozwiązaniem na prezent. U nas w księgarni jest dużo produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W szczególności kalendarze książkowe z logo dla firm oraz zwykłe kalendarze książkowe na zamówienie.

Ta oferta jest doskonałym rozwiązaniem w naszej księgarni i cieszę się, że dzięki temu mamy taki ruch. Sama wzięłam kalendarz trójdzielny na zamówienie. Który chce sprezentować mojemu chłopakowi, który niebawem ma urodziny. Na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu.

Czytaj więcej na: http://noa.pl