1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Niedocenianym, choć bardzo ważnym meblem, które jednocześnie tworzy element dekoracyjny każdej kuchni i jadalni, a nierzadko pokoju dziennego i gabinetu jest krzesło. Salony meblowe oraz strony internetowe firm zajmujących się ich produkcją zawierają wiele modeli krzeseł o nowoczesnym i klasycznym designie. Drewniane, stalowe i tapicerowane.

Ekskluzywny wygląd pikowanych krzeseł z kołatką

krzesło pikowane z kołatkąOprócz standardowych krzeseł drewnianych z tapicerowanym obiciem, producenci dla uatrakcyjnienia swojego asortymentu prześcigają się w pomysłach tworząc różnorodne ozdoby tj. pikowane obicia, ćwieki, guziki lub modne ostatnio w naszym kraju kołatki. Te ostatnie cieszą się niesłabnącą popularnością w domach i restauracjach, stylizowanych na angielskie lub francuskie klasyczne wnętrza. Kołatka, kiedyś używana do przenoszenia masywnych krzeseł, dziś jest eleganckim elementem dekoracyjnym. Jest ozdobą krzeseł ekskluzywnych jadalniach dużych willi oraz popularnych restauracji i hoteli. Obijane skórą ekologiczną lub eleganckim pluszem tworzą atmosferę wykwintności. Idealnie współgrają z ciężkim, obszernym stołem, zrobionym z litego drewna. W zależności od wybarwień nóg krzeseł, stół może być w kolorze buku, dębu sonomy lub ciemnego, popularnego ostatnio wenge. Niektóre pikowane krzesła, są dodatkowo ozdobione grubymi pineskami, imitującymi ćwieki. Niezależnie od dodatków krzesło pikowane z kołatką nada każdej jadali niepowtarzalnego charakteru.

Spośród dużego wyboru krzeseł drewnianych i tapicerowanych spotkać można przeróżne modele nowoczesnych i klasycznych mebli. Im bardziej oryginalne wykończenia i aplikacje, tym bardziej krzesło jest pożądane. Prostota połączona z elegancją to nieodłączne atuty pikowanych krzeseł z przytwierdzoną metalową kołatką.