Jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy transportowej. Pomimo sytuacji na świecie ciągle się rozwijamy i poszerzamy naszą flotę pojazdów ciężarowych. Trzeba jednak gdzieś te pojazdy trzymać, kiedy kierowcy mają wolne lub po prostu jeszcze nowy kierowca nie został zatrudniony. Musiałem powiększyć obecny garaż oraz wjazd na teren firmy.

Poszukiwania bram przesuwnych w Poznaniu

bramy przesuwne poznańGdy rozbudowa garażu trwała w najlepsze stanąłem przed kolejnym wyzwaniem. Aby nie marnować miejsca, które potrzebne jest na otwarcie się bram skrzydłowych, postanowiłem zainwestować w dwie bramy przesuwne Poznań jest gęsto zaludnionym miastem, dlatego każdy metr kwadratowy ziemi jest tutaj na wagę złota. Zacząłem przeglądać oferty tego typu produktów u lokalnych producentów. Zależało mi na tym, aby brama była wysoka i solidna, miała w końcu bronić dostępu do pojazdów wartych kilka milionów złotych. Kolejnym kryterium była jej szybkość otwierania i zamykania się oraz ponad przeciętna długość, tak aby samochód ciężarowy mógł bez problemu się w niej “złamać” na jeden raz. Zauważyłem interesującą ofertę nieznanego mi dotąd producenta. Posiadał on w swojej ofercie produkt, który idealnie odpowiadał moim wymaganiom. Cena również była zaskakująco atrakcyjna, a w dodatku przy tym konkretnym produkcie można było zamówić montaż gratis. Nie czekałem ani chwili dłużej i postanowiłem złożyć im wizytę.

Na miejscu dokonaliśmy wszelkich formalności. Po tygodniu ekipa wraz z zamówioną bramą zjawili się na placu. Eksperci prężnie zabrali się do pracy. Po około dwóch godzinach było już po wszystkim. Brama zgodnie z opisem wyglądała na solidną i taka w rzeczywistości była. Pomimo 8 metrów długości otwierała i zamykała się bardzo szybko i płynnie. Jestem zadowolony z dokonanego zakupu.