Litery podświetlane z pewnością każdy niejednokrotnie widział – nie koniecznie jednak dokładnie wiedział, jak one się nazywają. Takie instalacje mają kilka nazw, jak chociażby litery przestrzenne czy litery 3D. Instalacje są formą reklamy wykorzystywaną do promocji biznesu lub poinformowania klientów o zakresie świadczonych usług. Ich zastosowanie jest znacznie szersze.

Czym wyróżniają się litery podświetlane?

litery podświetlane z warszawyChcąc przeprowadzić udaną kampanię reklamową, warto zainwestować w litery 3D – mają one wiele zalet, przez co stosuje się je bez względu na działalność przedsiębiorstwa. Z liter przestrzennych można stworzyć niewielki napis przed wejściem do budynku lub dużych gabarytów instalację, którą zamontuje się na elewacji lub przystosowanym do tego banerze. Zamontowane litery sprawią, że lokal zostanie dostrzeżony nawet z daleka zarówno za dnia, jak i nocą. Zaletą produktu z pewnością jest możliwość doboru dowolnego kształtu, wielkości i wariantu podświetlenia – producenci realizujący zlecenia na litery podświetlane z Warszawy są osobami kreatywnymi i potrafią stworzyć instalacje będące świetnym rozwiązaniem wewnątrz i na zewnątrz budynków. Z podświetlanych liter 3D korzystają również instytucje, takie jak Policja, szpitale i ośrodki zdrowia – widoczne z daleka logo sprawi, że osoby potrzebujące pomocy momentalnie odnajdą budynek służb. W literach podświetlanych wykorzystuje się moduły LED, które gwarantują oszczędność energii nawet przy całodobowym użytkowaniu.

Wybór liter podświetlonych to tani i sprawdzony sposób na stworzenie wizytówki swojego przedsiębiorstwa. Możliwość swobodnego projektowania instalacji zapewnia, że będzie ona unikatowa i odpowiednio wpasuje się w potrzeby właściciela firmy. Efekty prac przygotowanych przez producentów można podziwiać w większości małych i dużych miejscowości.