Dom, dzieci, praca – wszystko to było w moim życiu i na zewnątrz, czasem, wyglądało jak z obrazka. Mam śliczną córkę i syna, którzy wyglądali jak aniołki. Nikt nie mógł uwierzył, że czasem z nich są niezłe urwisy. I jedno i drugie, wycwaniło się w „bólach” by nie chodzić na sprawdziany do szkoły. Byli naprawdę w tym dobrzy.

Rzeszów: ekspresowe poszukiwania dentysty dla dziecka

dentysta dla dzieci w RzeszowiePewnego dnia, gdy Ania zaczęła płakać, że boli ją ząb pierwszy odruch miałam sprawdzić jej plan zajęć. Faktycznie, znalazłam znienawidzoną przez nią historię i zignorowałam córkę. Dzieci potrafią wymyślić naprawdę różne rzeczy, by osiągnąć cel. Gdy nie przestawała, powiedziałam jej, że pojedziemy do dentysty jeśli tak bardzo ją boli. Zawsze na słowo dentysta, wycofywała się ze wszystkiego, nagle przestawało wszystko boleć, nawet psujące się zęby. Tym razem było inaczej. Ania chciała jechać do dentysty. Pomyślałam, że może jednak rzeczywiście boli ją ząb i dopadły mnie wyrzuty sumienia. Nasz dentysta dziś nie przyjmował, więc poszukałam szybko innego. Wklepałam w telefon: dentysta dla dzieci w Rzeszowie i zadzwoniłam pod pierwszy numer. Oczywiście z bólem pacjenta przyjmują zawsze, tym bardziej jeśli jest to dziecko. Nie bałam się też, że dentysty nie znajdę. Rzeszów nie jest mały. Miałam raczej poczucie winy, że moje dziecko przez godzinę płakało, a ja mu nie uwierzyłam. Na szczęście udało się dostać do pobliskiego dentysty; za godzinę mieliśmy się zjawić. Na miejscu okazało się, że Ani psuła się siódemka, ale koło niej zaczął się wciskać ząb mądrości, który powodował wielki ból.

Sytuacja, całkowicie została opanowana, dopiero po trzech wizytach. Moje dzieci się nauczyły, po tym zdarzeniu, że nie ma co symulować, bo może to się obrócić przeciw nim. Była to pierwsza szkoła życia dla nich.