1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Dla większości z nas wakacje to czas między lipcem a sierpniem, ale niektórzy mogą sobie pozwolić na wypoczynek już w czerwcu. W sezonie nad polskim morzem zawsze są tłumy turystów, dlatego lepiej się tam wybrać na początku czerwca, pod koniec sierpnia, albo we wrześniu. 

Tani nocleg nad polskim morzem

międzyzdroje - noclegi blisko morzaJeżeli zależy nam na aktywnym wypoczynku i chcemy głównie zwiedzać, a nie leżeć całymi dniami na plaży, to lepiej szukać noclegu w głębi miasta z dala od ulicznego zgiełku. Choć większość turystów przybywa tu po to, aby korzystać ze złotej plaży i wdychać morską bryzę. Najpiękniejsze miasto Międzyzdroje – noclegi blisko morza oferuje odwiedzającym w wysokim standardzie. Są to pokoje dwu, trzy lub pięcio osobowe z oddzielnymi łazienkami i małym aneksem kuchennym. Wszystkie posiadają klimatyzację i podstawowe wyposażenie umożliwiające swobodne mieszkanie. Pokoje zawierają dostęp do TV, internetu, oraz przed budynkiem parking dla gości. Większość noclegów blisko morza rezerwują rodziny z dziećmi, aby mieć komfortowe i szybkie połączenie. Dzieci uwielbiają się bawić w piasku, dlatego większość czasu spędzają blisko morza. Cena noclegu zależy od miejsca, oraz od wielkości pokoju i jego standardu. Za dodatkową opłatą możemy sobie zagwarantować codzienne wyżywienie w postaci śniadania i kolacji do pokoju. W Międzyzdrojach mamy sporo kilometrów plaży, molo wchodzące w głąb morza, oraz przepiękne widoki, które zapierają dech w piersiach. Leczniczy jod możemy tu wdychać bez ograniczeń. 

Nocleg najlepiej zarezerwować jeszcze przed sezonem letnim, ponieważ pokoje blisko morza są najchętniej wynajmowane. Lokale najbliżej plaży są niemalże przez całe wakacje zajęte. Dwuosobowe noclegi w Międzyzdrojach zaczynają się od kwoty stu pięćdziesięciu złotych za jedną dobę.