Wesele to bardzo ważny i stresujący dzień. Ślub trwa zaledwie godzinę, a gości na weselu trzeba bawić całą noc. Dlatego zazwyczaj dużo bardziej para młoda martwi się zabawą na weselu, niż samą ceremonią zaślubin. By krok po kroku przygotować cudne przyjęcie weselne, musimy mieć przede wszystkim salę i zespół weselny.

Zespół na wesele bardzo ważny element uroczystości

zespół na weseleWszystkie inne szczegóły są mniej ważne, a przede wszystkim łatwiejsze do załatwienia. Najtrudniej jest z salą weselą. Zazwyczaj wszyscy chcą brać śluby wtedy gdy jest ciepło, więc terminy pękają wówczas w szwach. Taką salę trzeba zamawiać nawet z dwuletnim wyprzedzeniem, więc praktycznie tuż po zaręczynach. Powinna być ona duża i przestronna. Nie zdecydowałabym się również na okrągłe stoły. Bardzo ładnie ona wyglądają, ale wiem, że fatalnie integrują gości. Sama byłam gościem na weselu z takimi stołami i byłam rozczarowana. Drugi najważniejszy element to tani zespół na wesele – Łódź. Te najlepsze również mają terminy nawet na dwa lata do przodu, więc szybko trzeba decydować się na kogoś. Warto poczytać opinię w internecie jakie ma dany zespół na wesele, ponieważ muzyka jest kluczowym elementem całego przyjęcia. Ja zespół na wesele dobierałabym niezwykle starannie, ponieważ przez kilka słabszych, bardzo szybko opuściłam wesele. W dużym mieście jak Łódź mamy sporo takich ofert, ale i mnóstwo tych z niższej półki. Tak samo ma Warszawa, mimo, że to stolica a na dodatek województwo mazowieckie. Bardzo ważny jest też dobry fotograf i kamerzysta.

 

Zdjęcia i film zostaną z nami na lata, więc dobrze by było mieć je na naprawdę wysokim poziomie. Zdjęcie może zrobić każdy, ale nie każdy potrafi zrobić je ładnie. Tak naprawdę wesele to bardzo trudna uroczystość. Praca, którą wkładamy w przygotowanie go jest ogromna, choć zdecydowanie się opłaca.