1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Jeżeli wspominamy swoje dzieciństwo, to najczęściej są to miłe chwile, pełne zabawy i rodzinnie spędzanego czasu. Przez pierwsze lata życia dziecka, rozwijają się jego wszystkie najważniejsze zmysły i umiejętności, które potem tylko szlifuje. Pluszowe zabawki doskonale rozwijają zdolności sensoryczne.

Jakie pluszowe maskotki kupują rodzice?

pluszowa maskotka piesRodzice robią wszystko, aby ich dzieci były szczęśliwe i niczego im nie brakowało. Najlepszy wózek, wypasione łóżeczko, modne ubranka, pokój pełen zabawek i przytulanek, oraz mnóstwo bajeczek. Dzieci lubią zwierzęta i zawsze chętnie głaszczą kotki, pieski i różne futerkowe zwierzęta. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na posiadanie w domu czworonoga ze względów higienicznych i z obawy o alergie, lub ewentualne pogryzienia lub zadrapania. Zwierzęta są siedliskiem wszelkich bakterii i zarazków. Pluszowa maskotka pies w pewnym stopniu zaspokaja pragnienie posiadania własnego czworonoga. Taki piesek jest bezpieczny i dziecko może z nim spać w swoim łóżeczku. Niekiedy rodzice kupują dziecku taką maskotkę, aby go oswoić ze zwierzątkiem i zaznajomić z codziennymi obowiązkami jakie wynikają z posiadania prawdziwego psa. Przytulanka jest uszyta z miękkiego, pluszowego materiału, który jest miły w dotyku i posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Maskotki imitujące psa, lub kota, są wielkości od dziesięciu do nawet pięćdziesięciu centymetrów. Maskotki dla najmłodszych dzieci powinny być solidnie uszyte, a wszystkie odstające elementy muszą być mocno przytwierdzone. 

Rodzice najczęściej kupują maskotki zwierzątka, bo z nimi ma dziecko do czynienia od najmłodszych lat w różnych bajkach. Spore grono rodziców decyduje się na posiadanie prawdziwego psa, który jest odpowiednikiem tego małego pluszowego zwierzątka, co przynosi dziecku dużo korzyści i uczy troskliwej opieki.