Razem z mężem wynajmowaliśmy bardzo ładne, ale stare mieszkanie. Szczególnie balkon był tam zaniedbany, ponieważ na podłodze był tylko zimny beton i nic więcej. Ponieważ było to mieszkanie wynajmowane nie chcieliśmy w niego za dużo inwestować i kłaść płytek na balkonie. Zdecydowaliśmy się tam położyć sztuczną trawę. Uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie.

Kupiliśmy sztuczną trawę w dobrej cenie

sztuczna trawa cenaPo dłuższym zastanowieniu doszliśmy bowiem do wniosku, że sztuczna trawa będzie jednocześnie trwała, wytrzymała i przede wszystkim tania. Nie zainwestujemy zbyt wiele, a nasz balkon od razu będzie wyglądał o wiele przytulniej. Po zakup odpowiedniego produktu udaliśmy się do sklepu ogrodniczego, w którym niedawno widzieliśmy potrzebną nam trawę. Przed zakupem jeszcze sprawdziliśmy ten produkt. Była to wysokojakościowa sztuczna trawa Cena za metr kwadratowy tego produktu, była naprawdę bardzo niska. Okazało się, że trafiliśmy na dużą promocję. Nie wahaliśmy się więc dłużej. Poprosiliśmy sprzedawcę o to, żeby zapakował nam odpowiednią ilość sztucznej trawy. Najważniejsze było dla nas to, że była ona miękka i delikatna w dotyku. Bez problemu można było po niej chodzić gołą stopą bez obaw o zadrapanie czy skaleczenie. W dodatku można ją było przyciąć do odpowiedniej wielkości i długości, tak aby idealnie wpasowała się w balkonową podłogę.

Samo położenie sztucznej trawy na balkonie okazało się prostsze niż myśleliśmy. Nie potrzebowaliśmy w tym celu żadnych specjalistycznych narzędzi. Jednakże, najbardziej spodobał nam się fakt, że ta trawa jest odporna na wszelkie zjawiska atmosferyczne. Nie blaknie ona pod wpływem promieni słonecznych ani nie łamie się zimą podczas mrozów. Nie nasiąka także deszczem, dzięki czemu mały piękny balkon o każdej porze roku.