Jestem Eugeniusz. Jestem cenionym na rynku handlowcem. Ostatnio przyjechał do mnie przedstawiciel handlowy jakiegoś przedsiębiorstwa produkującego torby papierowe. Wiadomo w naszej branży jest to produkt szalenie pożądany i potrzebny.

Atrakcyjne torby reklamowe na moim stole

torby reklamoweZaprosiłem chłopaka do biura i zaczęliśmy rozmawiać. Jacek, bo tak ma na imię przedstawiciel, zaprezentował mi całą ofertę jaką mają dostępną i przyznam, że byłem pod ogromnym wrażeniem. Chłopak jest niesamowity, ponieważ uświadomił mi, że potrzebne są mi te torby papierowe i muszę je mieć. Niesamowite, nigdy nie dałem się wciągnąć w jakieś igraszki handlowe, ale ta rozmowa była świetna i naprawdę potrzebne były mi torby papierowe z nadrukiem, ponieważ mój poprzedni producent nagle zakończył współpracę. Postanowiłem, że złoże zamówienie, zwłaszcza, że Jacek przywiózł ze sobą atrakcyjne torby reklamowe i mogłem dokładnie się przyjrzeć jaki towar proponuje producent. Największym jednak zainteresowaniem darzyłem torby foliowe, ponieważ to one w największej ilości u mnie w firmie schodzą i tak naprawdę zawsze nam ich brakuje. Zamówiłem ich ponad sto milionów. Może na miesiąc wystarczy, jeżeli nie, to zawsze jest Jacek, do którego zadzwonię i od razu będzie realizacja zlecenia. Lubię robić takie interesy, gdzie każda ze stron jest zadowolona. W przyszłym miesiącu wybiorę się bezpośrednio do producenta, żeby zobaczyć jego przedsiębiorstwo, pracowników i jak w ogóle przebiega cały proces, w którym są produkowane torby papierowe dla klientów.

Kiedy Jacek wyszedł z mojego biura to już nie planowałem żadnych spotkań tego dnia, więc postanowiłem, że zadzwonię do swojej żony, która ma własną księgarnie z informacją, że mam świetnego producenta, którym i ona może być zainteresowana. W domu jej o wszystkim opowiem.