1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Wybierając odpowiedni kompresor warto zwrócić uwagę na jego dane techniczne. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ten sposób możemy ocenić produkt przed jego kupnem. Jednym z ważnych elementów jest waga naszej sprężarki.

Wybór odpowiedniej sprężarki 

kompresor gudepolCzasami gdy kupujemy tego typu rzecz chcemy aby była stosunkowo mobilna. Nie które modele mają zamontowane koła dzięki czemu nawet spora liczba kilogramów nie jest w stanie przeszkodzić nam w przesuwaniu go z miejsca na miejsce. Oczywiście powinno liczyć się również napięcie, ponieważ nie zawsze jest ono takie jakie oczekujemy. Jednak kompresor gudepol jest odpowiednio wyposażony we wszystkie oczywiste dodatki. Nadaje się on do właścicieli warsztatów jak i dla zwykłego człowieka, który pragnie nabyć urządzenie do swojego garażu. Na dodatek coraz częściej pojawiają się żeliwne cylindry. Nie każdy model je posiada dlatego osoby, które chcą zakupić towar z takim elementem powinny zorientować się czy one po prostu są. Jeżeli chcemy wykorzystywać sprężarkę to intensywnej pracy powinna mieć odpowiednią ilość tłoków. Tylko wtedy będzie sprawdzała się w naszym zastosowaniu i nie zawiedzie nas podczas ciągłego użytkowania. Jest to bardzo ważne w przypadku kupna do warsztatów. Tam powinno być to sprawne narzędzie pracy, a nie przedmiot, który wszystko opóźnia. Dobrze jest gdy mamy wyposażenie z separatorem oleju z reduktorem ciśnienia, który zatrzymuje w wydmuchiwanym powietrzu olej i wodę.

Jest to przydatna rzecz, która zwiększa działanie. Wiele osób kieruje się również rokiem produkcji. Dawne sprzęty nie są tak dobrze wyposażone jak te nowocześniejsze. W dodatku nie są oszczędne i nie sprawdzają się tak dobrze podczas intensywnego użytkowania w warsztatach. Wszystko zależy od naszych indywidualnych oczekiwań.