Dzisiaj umówiłam się ze znajomymi na oglądanie zdjęć z mojego ślubu. Minął miesiąc i nareszcie dostaliśmy zdjęcia od naszego fotografa. Ślub organizowaliśmy w pięknej restauracji, wszystko się udało po naszej myśli. Goście byli zadowoleni a my szczęśliwi, że pogoda nam dopisała i jedzenie było pyszne. Generalnie przy organizacji ślubu jest sporo pracy ale warto się tym osobiście zajmować.

Goście wspominali nasze zaproszenie ślubne

otwierane zaproszenia ślubneZdjęcia były przepiękne. Naśmialiśmy się ze znajomymi bo fotograf czasem takie ujęcia uchwycił o których byśmy nie myśleli. Na pewno zdjęcia będą wspaniałą pamiątka na wiele lat. Goście wspominali jedzenie, muzykę a także zaproszenia. Zdecydowaliśmy się na otwierane zaproszenia ślubne, które przygotowała moja kuzynka. Ona dopiero zaczynała pracę w tym biznesie ale zaufaliśmy jej i nie pożałowaliśmy. Zaproszenia były piękne, skromne i otwierane. W środku był wesoły wierszyk opisujący nasze poznanie się. Marta sama go wymyśliła a nam się od razu spodobał. Zaproszenia nie były drogie a każdy z gości jak je przy nas otwierał i czytał był zachwycony. Mała rzecz a jednak warto się na takie drobiazgi decydować. Uważał, że spersonalizowane zaproszenia są bardzo istotne. Jest wiele zaproszeń dostępnych na rynku ale czasem warto zdecydować się na zaproszenie przygotowane specjalnie na zamówienie. Robią one dobre wrażenie i są też fajną pamiątką. My zostawiliśmy sobie jedno zaproszenie na pamiątkę i pokażemy je kiedyś naszym dzieciom.

Marty firma dobrze się rozwija. Nie ma jeszcze dużo zleceń ale z dnia na dzień ma ich coraz więcej. Ostatnio dodała kilka reklam na różnych portalach ślubnych i stronach internetowych i na pewno dzięki temu będzie miała więcej klientów. Nasze zaproszenie także miała dostępne na swojej stronie i jestem pewna, że będzie się cieszyło sporym zainteresowaniem.