1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

Wybrałam się na studia prawnicze, ponieważ w przyszłości chciałam poprowadzić własną kancelarię. W mojej rodzinie nie było żadnego prawnik i rodzice byli dumni, że zdecydowałam się taką drogę obrać w życiu. Nauki miałam bardzo dużo, ale mimo to ze wszystkim dawałam sobie radę.

Wiele interesujących zajęć w kancelarii adwokackiej

kancelaria adwokacka w krakowiePo ukończeniu studiów chciałam załatwić sobie staż, bo potrzebowałam dodatkowego doświadczenia. Zresztą zanim otworzę własną kancelarię, to muszę dowiedzieć się jak to wszystko funkcjonowało. Na staż przyjęła mnie najlepsza kancelaria adwokacka w Krakowie, co było dla mnie zaszczytem, bo nawet o stażu w tym miejscu nie marzyłam. Rozmawiałam z właścicielem długo zanim przyjął mnie na staż. Dowiedziałam się jakie zasady panowały w kancelarii i jak wyglądała praca wszystkich prawników i radców. Byłam gotowa do tego stażu i zamierzałam pokazać się od najlepszej strony. Już od pierwszego dnia miałam dość dużo interesujących zajęć. W zasadzie to nie było dla mnie nic nowego, bo posiadałam wiedzę teoretyczną, ale praktyka zdecydowanie była mi potrzebna. Poznałam wiele trudnych spraw, które prowadziła kancelaria adwokacka i nawet brałam udział w zebraniach, które miały na celu znalezienie rozwiązań. Podczas rozwiązywania jednej z takich trudnych spraw podsunęłam swoje rozwiązanie, które adwokat prowadzący postanowił wykorzystać. Nie spodziewałam się, że przyniesie to jakiś sukces, ale okazało się, że sprawa dzięki temu została wygrana.

Wszyscy w kancelarii mi gratulowali takiego sukcesu i wróżyli powodzenie zawodowe. Po stażu miałam możliwość, żeby zostać w kancelarii na stałe, jednak zrezygnowałam z tej oferty. Otworzyłam własną kancelarię i zarabiał o wiele większe pieniądze, niż bym się tego spodziewała.