Satysfakcjonujący efekt aranżacyjny można osiągnąć na wiele sposobów. Sprzyjają temu oryginalne projekty wyposażenia, które oferowane są przez producentów. Do każdego z pomieszczeń dedykowane są określone formy wnętrzarskie – wiele ciekawych rozwiązań znajduje się także w asortymencie wykończeniowym.

Atrakcyjna i trwała sztukateria

sztukateria nmcW modnych i komfortowych aranżacjach żaden element wyposażenia nie jest przypadkowy. Przed wyeksponowaniem mebli warto dopracować kwestie wykończeniowe – estetyka ścian i podłóg ma duże znaczenie. Sporą popularnością cieszą się rozmaite listwy wykończeniowe, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne. Sztukateria NMC oferowana jest w różnych wariantach stylistycznych, większość dostępnych listew nadaje się do malowania. W asortymencie dostępne są zarówno gładkie i minimalistyczne listwy, jak i zdecydowanie bardziej dekoracyjne, które od razu przyciągają uwagę. Większość funkcjonalnych listew wykonywana jest z trwałego polistyrenu, który jest nietoksyczny i odporny na działanie wilgoci. W zależności od indywidualnych oczekiwań i planu aranżacyjnego można wybrać określony rodzaj listwy – przypodłogową, naścienną lub przysufitową. W większych pomieszczeniach doskonale prezentują się szerokie listwy o dekoracyjnym charakterze – z ozdobnymi wzorami florystycznymi lub efektownymi frezowaniami. Taki sposób wykończenia można zastosować do pokoju dziennego, sypialni a nawet do nowoczesnej kuchni i łazienki.

Oryginalnie wykończone wnętrza to niemała satysfakcja dla właścicieli mieszkania. Producenci oferują wiele nietuzinkowych wariantów aranżacyjnych, które mogą odmienić styl całego pomieszczenia. Konkretne produkty można dopasować względem oczekiwań estetycznych oraz funkcjonalności.