Pewnie każda matka się zgodzi, że jednym z ważniejszych elementów wyprawki dla dziecka są nawilżane chusteczki, których nie może zabraknąć w domu, w podróży, podczas wyjazdu do sklepu czy rodziny. Zawsze powinniśmy zadbać o to, by obowiązkowo znalazły się w podręcznej torbie lub bagażu. Taki rodzaj chusteczek będzie najbardziej odpowiedni dla małego dziecka?

Rodzaje chusteczek z serii cleanic

chusteczki nawilżane cleanicStosowanie chusteczek nawilżanych jest bardzo szybkim i skutecznym rozwiązaniem, niemal w każdej sytuacji. Do najczęściej wybieranych przez rodziców należą chusteczki nawilżane cleanic, które pięknie pachną, są łagodne, hipoalergiczne, oraz testowane dermatologicznie. Jak również z łatwością idealnie dostosowują się do różnych potrzeb skóry każdego dziecka, co ważne nie zawierają alkoholu i nie podrażniają jej. Chusteczki są uniwersalne, ponieważ można stosować je do pielęgnacji całego ciała dziecka. Pozytywną zaletą jest również wygodne i trwałe zamknięcie, w które wyposażone jest opakowanie chusteczek, dzięki czemu nie wysychają tak szybko i dlatego można je zabrać ze sobą w każde miejsce. Wśród wielu rodzajów chusteczek z serii cleanic dostępny jest wariant przeznaczony dla bardzo delikatnej skóry noworodków oraz niemowląt od pierwszego dnia życia. Kolejny rodzaj chusteczek dedykowany jest skórze szczególnie wrażliwej oraz atopowej skóry niemowląt, oraz dzieci.

Koszt chusteczek nawilżanych to około 7 złotych za jedno opakowanie zawierające 60- 72 sztuki. Na szczęście nie jest to aż tak drogi wydatek z porównaniem do cen zakupu pieluch czy mleka. Z serii cleanic na rynku znajdziemy również chusteczki dla osób dorosłych odświeżające do mycia dłoni czy twarzy, do demakijażu, lub higieny intymnej itp. W zależności od potrzeb oraz zastosowania chusteczek, z pewnością będą niezastąpione podczas imprezy, czy dłuższej wycieczki z całą rodziną.