1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

 

Trwałe rysunki na ciele, zwane tatuażami, znane są już od tysięcy lat. Szczególnie popularne są obecnie, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Niekiedy jednak decyzja o nich jest pochopna i po latach przestają nam się podobać. Istnieje jednak sposób, żeby się ich pozbyć.

Laserowe usunięcie tatuaży

usuwanie tatuażu SzczecinNiekiedy decydujemy się na zrealizowanie jakiegoś pomysłu pod wpływem impulsu. Jednak nie zawsze taka decyzja okazuje się dla nas dobra i po czasie zaczynamy jej żałować. Na szczęście usuwanie tatuażu Szczecin jest możliwe, bo to najczęściej tatuaż jest takim spontanicznie zrealizowanym pomysłem. Wydawałoby się, że tatuaż, którego wykonanie polega na wprowadzeniu wybranego kolorystycznie tuszu do skóry właściwej jest już wprowadzony na stałe. Jednak dzięki nowoczesnej technologii można go usunąć za pomocą specjalnego lasera. Należy jednak zdać sobie sprawę, że po pierwsze, jego usunięcie może trwać o wiele dłużej niż wykonanie, a po drugie, jakiś ślad na skórze, choćby w postaci blizny, pozostanie. Nie da się go usunąć pod czas jednego zabiegu. Najczęściej szacuje się, że zabiegów będzie od około czterech do około ośmiu, a pomiędzy nimi należy zrobić sobie przerwy, trwające nawet kilka tygodni. Ilość takich zabiegów zależy od wielu czynników. m.in. od głębokości naszego tatuażu oraz od jego kolorów i wielkości, od koloru naszej skóry, a także od jej reakcji na użycie lasera. Jeśli jednak bardzo zależy nam na pozbyciu się niechcianego rysunku, warto zdecydować się na serię zabiegów.

Pozbycie się tatuażu trwa dość długo, bo trzeba być przygotowanym na co najmniej kilka zabiegów, które przedzielone są koniecznymi przerwami, ale przynosi naprawdę dobre efekty. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii laserowej, która pozwala na usunięcie pigmentu.