Od pokoleń prowadzę ten interes w mieście. W Bydgoszczy tę cukiernie prowadził nawet mój pradziadek. Wszystko szło w jednej linii genealogicznej, nic się nie starzało, poza tym, że od wielu lat meble sklepowe były stare i bez zmian.

Wyposażenie cukierni w najlepsze meble jest ważne

wyposażenie cukierniKlienci się starzeli razem z firmą, dlatego postanowiłem odświeżyć trochę te miejsce, nadać mu po prostu współczesnego wydźwięku. Przede wszystkim zainwestowałem w nowe lady chłodnicze. Musiałem sprawdzić również, jak się regały półkowe z litego drewna przyjmą na tych starych ścianach. Na szczęście, jak je przywieraliśmy, to do dziś te regały półkowe trzymają się bardzo dobrze. Ojciec sam zauważył, że lady chłodnicze można by wymienić, ale nie potrzeba było takie rewolucji. Tata wiedział i wie wszystko, jednak te pokolenie nie zaprasza klienta, te pokolenie go oczekuje. Całe wyposażenie cukierni musiałem wymienić na nowe, aby były zgodne z wymogami sanepidu. Nie chciałem tuż po przejęciu firmy ryzykować. Wyposażenie sklepu okazało się świetną inwestycją, dlatego, że sanepid nie miał się do czego przyczepić, a zaczęli do nas schodzić się coraz młodsi klienci. Zastanawiałem się, czy można by zmienić nazwę firmy. Jednak ojciec powiedział, że tego absolutnie nie mogę zrobić. Po kilku miesiącach jak wyposażenie cukierni było już całkiem znane w Bydgoszczy, tata podszedł i powiedział, że wykonałem kawał dobrej roboty. Uważał, że meble sklepowe są najwyższej klasy i sam by lepiej nie wybrał. Lady chłodnicze również były tej firmy, o której za jego czasów panowania w firmie mógł sobie pomarzyć.

Cieszyła mnie aprobata taty, chciałem i chcę nadal aby był ze mnie dumny. Specjalnie zamówiłem wyposażenie cukierni z samego szczytu branży produkcyjnej Tak, to prawda, że człowiek je ustami, ale też oczętami.

Więcej informacji na ktd.bydgoszcz.pl